GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, yüksek güvenlik standartlarının uygulandığını biliyor muydunuz?

SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde, güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
www.mayademo.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızın arka planında bir anahtar oluşur. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin, üçüncü şahıslarca katiyen görünmemesini sağlar.

www.mayademo.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her sipariş oluşturma aşamasında, kart bilgilerini yeniden girmenizin bir nedeni de budur.

SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI
www.mayademo.com’da SSL Sertifikası, öncelikli olarak kullanılmaktadır.

Bu güvenliği siz de test edip onaylamak ister misiniz? Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız tarayıcıdaki adres çubuğu, firma bilgisiyle birlikte yeşil renkte görünecektir. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun renk görünümü farklı olabilir. Ve bu Yeşil veya diğer renkteki adres çubuğundaki “anahtar simgesine” tıkladığınızda da size, sitemizle ilgili güvenlik bilgilerini sunar.

3D SECURE/3 BOYUTLU GÜVENLİK
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde cep telefonuna gönderilen bir şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamaya “Verified by Visa,” MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

www.mayademo.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka, bu sistemi destekliyorsa, siz de 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızın 3D Secure desteğine sahip olup olmadığını öğrenmek için bankanızı arayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞ VE SİTE GÜVENLİĞİ

Sitemiz, sipariş işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içindedir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Kredi kartı bilgileriniz veritabanımızda kesinlikle görünmemekte ve de kaydedilmemektedir.

Siz, kredi kartı bilgilerinizi girip siparişinizi onayladığınız anda, kart bilgileriniz bankanız ve sizin aranızda kurulan köprü vasıtası ile bankanıza şifrelenerek iletilir. Eğer kart bilgileriniz geçerli ise bankanız tarafından sitemize, sadece bilgilerinizin onaylandığına dair mesaj gelir. Bu sayede kredi kartı bilgilerinizin başka birilerinin eline geçme ihtimali ortadan kalkmış olur. Kredi kartı bilgilerinizin, www.mayademo.com operatörlerince dahi görülmesi mümkün değildir.

Adres bilgileriniz, teslimat işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi ve her alışverişinizde iletişim bilgilerinizi tekrar girmemeniz için veritabanımızda şifrelenerek korunur. Bu bilgiler sadece teslimat için kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez, paylaşılmaz. Lakin her siparişinizde kredi kartı bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Yani sitemizden güvenle alışveriş yapabilir, kaliteli hizmetin ve internetten alışverişin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Güvenlik ve Alışveriş hakkında merak ettiklerinizi, noreply@mayademo.com adresine yazabilir ya da 0224 368 00 55 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.