Hakkımızda

Maya Reklam Bursa

İlk önce ortaklarımızın ve reklam verenlerin önceliklerini belirleyerek, mükemmel hizmet sunarak ve yaptığımız her şeyde kaliteyi vurgulayarak müşteri beklentilerini şekillendiriyoruz. Teknolojik ilerlemeler ve akıllı cihazların artan mülkiyeti, reklamcılığı şimdiye dek olduğundan daha farklı ve anlamlı hale getirmiştir. Çevre değiştikçe hareket halindeki ilanlar, afişler, reklam panoları ve teknoloji değişiyor. Sonuçta her firmanın, her an iyi bir pazarlama kampanyası yürütmesi gerekebilir.
Maya Reklam bunun için vardır.

Hizmetlerimiz

Harfi harfine yerine getirmek

Herkesin kişisel çalışma tarzı vardır, ancak herkesin “iyi bir stili” yoktur. İyi stil, estetik ilkelerin, güzelliği belirleme biçiminin takdir edilmesinden büyür.

İstediğiniz an iyi, hissedemezsiniz, bu sadece çaba harcayarak kazanılabilecek
birşeydir. Güzelliğin aksine, güzel bir his, sadece etraftikeler için güzel değil, evrenseldir.

Hakkımızda

Neden Maya Reklam?

Dünya değişti, artık daha hızlı, daha hareketli ve birbirine daha bağlı. Markalaşma artık sadece logolar, kırtasiye ürünleri ve web sitelerinden ibaret değil.

İnsan güdüleri hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmayı gerektirmekte. Günümüzde markalaşma benzersiz değerler oluşturma ve algıyı şekillendirme becerisi ile ilgilidir. Araştırma, analiz ve stratejiyi, insan merkezli tasarımı ve teknolojinin nasıl kullanılacağı konusunu net bir anlayışla birleştirdiğimiz için müşterilerimize, şirketlerini, ürünlerini ve hizmetlerini, insanlarda merak ve sempati uyandıran kavramlara dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

Fabrikamızda ruj yapıyoruz. Reklamlarımızda umut satıyoruz.
-Peter Nivio Zarlenga