İletişim

Tanıtım ihtiyaçlarınız ve alternatif çözümlerimiz hakkında bilgi alabilir, hemen online teklif isteyebilirsiniz. Müşterilerimizle, duyuları meşgul eden, değeri ileten ve işletmeyi ilerleten, insan merkezli tasarım çözümleri geliştirmek için işbirliği ve sürekli tekrarlama ile çalışmaktayız.

Bize Ulaşın

Mesajınızı iletmek, görsellerinizi geliştirmek veya hizmet fikirlerinizi görselleştirmek için iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilen tasarım süreçlerinde duyguları ve istekleri var saymaktansa anlamak için çaba gösteriyoruz.

Maya Reklam Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sakarya Mahallesi
Kıbrıs Şehitleri Caddesi,
7. Filiz Sk. No:10/A,
16285 Osmangazi

0224) 368 00 55

Sormak istedikleriniz?


    İlk önce ortaklarımızın ve reklam verenlerin önceliklerini belirleyerek, mükemmel hizmet sunarak ve yaptığımız her şeyde kaliteyi vurgulayarak müşteri beklentilerini şekillendiriyoruz. Günümüzde insanlar iş yerinde, alışverişte veya sosyal alanlarda, evlerinden daha fazla zaman geçiriyorlar. Teknolojik ilerlemeler ve akıllı cihazların artan mülkiyeti sayesinde, insanlar, anlık ileti mesajlarıyla hareket ederek reklamcılığı şimdiye dek olduğundan daha farklı ve anlamlı hale getiriyorlar. Çevre değiştikçe hareket halindeki ilanlar, afişler, reklam panoları ve teknoloji değişiyor. Sonuçta her firmanın, her an, iyi bir pazarlama kampanyası yürütmesi gerekebilir.
    Maya Reklam bunun için vardır.