Yeni 3M baskı folyosu ailesi

Yeni 3M baskı folyosu ailesi

Yeni 3M Baskı folyosu ailesiyle tanışın: IJ180mC, 480mC ve 780mC.

Grafik piyasasının artarak rekabetçi hale gelmesi nedeniyle, şirketler kendilerine avantaj sağlamak için sürekli yeni, yenilikçi fikirler arıyor. 3M; müşterilerini piyasada bir adım daha önde tutmak için oynadığı rolün gayet farkında ve ürün ve teknolojik yeniliğin sınırlarını sürekli zorlamaktadır.

3M Kaplama Folyosu IJ180mC

3M; seçkin, dijital filmlerde yenilikçi olarak itibarını oluşturmuştur. Uygulamacıların taleplerinin değişim göstermesi nedeniyle, 3M bu değişen ihtiyaçları karşılamak için çeşitliliğini geliştirmiştir. 3M Kaplama Folyosu IJ180mC-10; mikro teknolojili Comply Yapıştırıcı özellikli en son 3M gelişmesidir. Bu yenilikçi teknoloji; araçlar, botlar, duvarlar ve daha fazlası gibi uygulamalar için ideal bir çözüm sunan ve daha hızlı kurulumu sağlayan optimize edilmiş ilk yüzey yapışkanlığı, ince ayarlı kaydırılabilirlik, daha kolay layner devri ve düzgün bir uygulama için görünmez Comply kalıbı sağlamaktadır.

Batı Avrupa, 3M Ticari Çözümler Bölümü, Dijital ürünler Müdürü Tanu Gupta, “Mikro teknolojili Comply Yapıştırıcı açısından grafik uygulamacılarından oldukça olumlu tepkiler aldık. Şimdi ise yeniliği IJ180 serisi ile de bütünleştirdik” diye konuştu.

3M Kaplama Folyosu IJ180mC-10’nin piyasaya sürülmesi aynı zamanda açık ve metalik seçeneklerin – 3M Kaplama Folyosu IJ180mC-114 ve 3M™ Kaplama Folyosu IJ180mC-120’nin tanıtılmasını da kapsamaktadır. Bu ilaveler, ilk defa uygulamacılara açık IJ180mC-114 ile sarma kapasitesi sağlamaktadır ve metalik IJ180mC-120 ile de parıltılı vurgular ve göze çarpan ifadeler sağlamaktadır.

3M Envision Kaplama Folyosu SV480mC ve LX480mC

3M Envision Kaplama Folyosu; çok yönlülük, performans ve dayanıklılık için piyasada eşsiz sürdürülebilirlik avantajı ile seçkin film olarak itibarını oluşturmaktadır. Bu itibar; her ikisi de mikro teknolojili Comply™ Yapıştırıcıyı bünyesinde bulunduran 3M Envision kaplama folyusu SV480mC ve LX480mC’nin piyasaya sürülmesi ile gelişmeye devam etmektedir. Bu yenilikçi teknoloji kurulumu hızlandırmaktadır ve işgücü maliyetlerinden tasarrufun ve uzun süreli garantilerin önemli olduğu geniş markalı filoları, uzun süreli bina uygulamaları (dokulu duvarlar dahil) gibi oldukça iddialı uygulamalar için daha iyi çözümler sunmaktadır.

3M™ Scotchlite Kaplama Folyosu 780mC

3M; 3M Scotchlite Baskı Folyosu 780mC’yi kullanıcılarla buluşturdu. Uygulamacıların hem gün ışığında hem de gecenin karanlıında parlak marka görünürlüğü sunan tamamen dinamik grafikler oluşturmalarına olanak sağlamak için ilgi çekici bir ürün ilavesidir. 3M Scotchlite Kaplama Folyusu 780mC–10R yüksek uygunluk ve kendi kendini onaran özellikler sunar ve titiz araç kaplama işlemlerine karşı hassastır.

3M; ilgi çekici yeni renkler

3M; uygulamacılar için yenilikçi olanaklar dünyasını sunan yeni nesil 3M Kaplama Filmi Serileri 1380, her zaman popüler olan 3M Kaplama Filmi Serileri 1080 ve unutulmaması gereken 3M Kaplama Astarı Serileri 8900 için yeni renkler sunuyor.

3M 1380 Serisi

2016 yılında piyasaya sürülmüş olan 3M Kaplama Folyo Serileri 1380; özellikle derin boşlukların olduğu ve kaldırma direncinin temel olduğu bütün araç kaplama işlemleri için geliştirilmiştir. 3M; ürünün performansından o kadar emindir ki, uygulamacılara garanti sunmakta. Bu sağlam folyo aynı zamanda hava kabarcıksız uygulama için 3M Mikro Comply Yapıştırıcı Teknolojisi ve folyo yüzeyinde görünmez hava kanalları ve tek bir uygulamacı için folyonun hızlı ve kolay bir şekilde yeniden konumlandırılması için 3M Controltac Teknolojisi de dahil olmak üzere, verimliliği arttıran yenilikleri birleştirmekte.

3M 1080 Serisi

3M; hali hazırda kapsamlı seri olan 3M™ Baskı Film Serisi 1080’e yeni renkler ekliyor. Son müşteri denemelerinde yüksek puan almış olan Saten Karamel Parlaklığı ve Yarış Arabası Kırmızısından daha da kırmızı olan Parlak Dudak parlatıcısı Kırmızısı da dahil olmak üzere, 3M standında 10 yeni renk sergileyecektir! Gri ya da çözücü temelli bir renk üzerinde muhteşem bir gökkuşağı etkisi yaratan Parlak Flip Psikedelik de bulunmaktadır.

3M 8900 Serisi

Astar boyaları; uygulamacılara mevcut renkleri yeni kalıplarla ve etkilerle güçlendirmek için ilgi çekici yenilikler sağlayarak, araç sarımına tamamen yeni bir görsel boyut katmakta. Buzlu Gümüş, Yakut Kırmızısı, Güneş Altını, Mistik Gümüş, Yıldızlı Gümüş, Zımparalanmış ve Karbon Fiber. Kırmızı, altın ya da gümüş renklerde ilave parlaklık ya da parlak boyalar ile bir renkli sarım sağlamak ya da yeni bir mağazanın göze çarpması için dinamik bir doku sağlamak için de olsa, tümü artık mevcut olan bu astar boyaları yeni projelere gerçekten yenilikçi bir parıltı katabilir.